Team Speak 3

Ürünler Fiyat Stok Adet Sepet
Team Speak 3 64 Kişilik
9 TL
Team Speak 3 128 Kişilik
18 TL
Team Speak 3 256 Kişilk
24 TL
Team Speak 3 350 Kişilik
28 TL
Team Speak 3 512 Kişilik
33 TL
Team Speak 3 1024 Kişilik
37 TL
Team Speak 3 2048 Kişilik
42 TL
Team Speak 3 3048 Kişilik
47 TL

Siparişleriniz:

Künye

Platform: PC

Team Speak 3, online oynanan oyunlarda rakiplerin birbirini sesli olarak duyabileceği ve iletişime geçebileceği bir programdır. Oyun oynamanın keyfini çok daha fazla yaşatan program ile oyuncular oyun esnasında birbirleri ile konuşma imkanı bulmaktadır. Programı indirmek için internette team speak 3 server satın al şeklinde arama yapılarak programı indirmek mümkündür. Oldukça hızlı ve güvenilir bir şekilde program indirilmektedir.

 

Team Speak 3 indirme aşamaları:

- Program indirildikten ve çalıştırdıktan sonra ilk olarak bir yardımcı sihirbaz karşınıza çıkmaktadır.

- İlk kurulumda çıkan bu ekrandan next butonuna tıklayarak devam edilmelidir. Nick name yani takma isim yazılarak tekrar next tuşuna basılır.

- Voice Activation Detection mikrofonundur. Push-To-Talk bas konuş tuşudur. Tuşa basıldıktan itibaren konuşmalar diğer oyuncuya iletilir. Tuşa basım durdurulduğunda ise konuşma kesilir.

- Bas konuş tuşunu aktif etmek için No Hotkey Assigned butonuna tıklanır ve bir tuş seçilerek fonksiyon aktif hale getirilir.

- Daha sonra next tuşu ile devam edilir. Açılan pencerede mikrofon test edilir. Bas konuş fonksiyonunu aktif hale getirirken hangi tuş seçilmiş ise o tuşa basılarak mikrofon test edilir ve next tuşu ile devam edilir.

- Sonuçta finish ile programı indirme ve çalıştırma işlemi tamamlanır.

 

Açılan ara yüzde conneciton butonuna basılır. Server adresini yazmak için connect butonu tıklanarak servera girilir. Kullanıcı serverda oda veya odalar kurabilmekte, odalara şifre koyabilmekte istemediği oyuncuların odalara girişini engelleyebilmektedir. Ts3 satış için Google aramalarında güvenilir adresler bulmak mümkündür. Oyun esnasında open text chat butonuna tıklayıp karşı oyunculara kişisel mesajlar atmak mümkündür.

 

Online oyun severler için mükemmel bir program olan TS3, oyun oynama eğlencesine farklı bir boyut getirmektedir. Ts3 satın al şeklinde arama yaparak programı indirebilir, sesli iletişimle arkadaşlarınızla oyun oynamanın keyfini yaşayabilirsiniz. Takım olarak oynanan oyunlarda yazı yazarak iletişime son veren ve konuşma fonksiyonu ile eğlencenin doruğuna çıkaran program, online oyunlarda oyun arkadaşlarınızla sesli olarak iletişime geçmenizi ve arkadaşlarınızın nabzını ölçmenizi sağlamaktadır. Boş vakitlerinde oyun oynamayı seven ve bunu arkadaşları ile birlikte online yapmak isteyenler için karşılıklı konuşarak oynanan oyunları daha da keyifli hale getiren team speak 3, oldukça rağbet gören ve alınan bir programdır. Sitemizde kişi sayısına göre birim fiyatları inceleyebilir, size en uygun olan hizmeti satın alabilirsiniz.

 

Kişi paketlerinden bayi paketlerine kadar birçok seçeneği bulacağınız sitemizde güvenilir ve sorunsuz team speak 3 programını satın alarak oyun eğlencenize farklı bir boyut getirebilirsiniz. Yüksek özellikteki program, oldukça uygun fiyatlarla oyun severlerle buluşmaktadır. Rakiplerinizle sesli iletişime geçmenin heyecanını yaşayacak, oynadığınız oyunlardan çok daha fazla keyif alacaksınız. Team Speak 3 program seçeneklerini görmek ve satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Copyright © 2014 Sitenin hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama ve alıntı yapılamaz !
Kullanıcı Sözleşmesi