Künye

Platform: PC

Türkçe MMORPG Kung Fu Külçe

Legend Online, King of Arthur ve League of Elites gibi tüm dünyada milyonlarca oyuncu tarafından tercih edilen Oasis Games oyunu Kung Fu Külçe, %100 Türkçe içeriğe sahip bir MMORPG oyundur. Kung Fu Külçe’da oyuna başlarken; Shaolin, Samuray, Şaman ve Tai Chi olmak üzere dört karakter sınıfından birini seçersiniz. Her bir karakter sınıfının özelliği farklıdır. Sonra değişim yapamazsınız. Sıfırdan karakter yaratmanız gerekiyor. Bu yüzden karakter seçimini gelişigüzel değil de, bilerek yapmanız gerekiyor. Mesela Samuray dövüşçü stiliyle dövüşürken Shaolin sopa kullanır ve atakları geri yansıtır. Atak ile savunma karakterler farklıdır. Keza dövüş yetenekleri ile Skill saldırıları da öyle. Kung Fu Külçe PVP açısından da farklı bir oyun. Web tabanlı olarak oynanan Kung Fu Külçe’yu oynayabilmek için Setup kurmanıza gerek yok. Google Chrome, Mozilla Firefox veya Internet Explorer ya da Windows 10 Spartan üzerinden donma sorunu olmadan akıcı bir şekilde oynayabileceğiniz Kung Fu Külçe’da klan kurup Boss’lara ve rakiplerinize beraber saldırabiliyorsunuz. Pusu yapmak önemli. Tek yakaladınız mı indirin gitsin. Oyunun marketinde satışı gerçekleştirilen ekipmanları da Külçe kullanarak satın alabilirsiniz. Külçe ile kristal, elmas, altın; güç arttırıcı iksirler ve yetenek kazandıran, Uzakdoğu dövüş stilinizi güçlendiren kağıtlar alabilirsiniz: Atak, defans – savunma, büyü gücünüz artar. Görevleri geçtikçe EXP ile Nakit kazanırsınız. Oyunda Oasis Games’in bütün oyunlarında olduğu gibi gibi Vip sistemi de bulunuyor. Külçe ile Vip satın aldığınızda canavarlardan daha fazla nakit, EXP kazanır, daha seri seviye atlarsınız. Kung Fu Külçe ucuz Külçe satışı MMİS GAMES’de her ödeme seçeneğiyle gerçekleştirilir.

 

 

“Kung Fu Külçe satın almak için Kredi kartı veya ATM’den kartsız para yatırma işlemi de gerçekleştirebilirsiniz.”

 

 

Kung Fu Külçe Market (Külçe ve Nakit ile Satış Yapılır)

Binek Türü, İlaç Türü, Ekipmanlar, Kung Fu Külçe Türü, Taş Türü ve Etkinlik ile Nakit Türü ve de En Çok Satanlar (Hot) kategorilerine ayrılır.

 

Metal İncisi, Sihirli Vücut Hapı, Ağaç İncisi, Mix Hap, Su İncisi,

Ateş Ejderha Hapı, Toprak İncisi, Yi Şans Hapı, Diriliş Hapı,

Ateş İncisi, Çift EXP Hapı, Katliam Hapı, Can Hapı, Artıma, Katliam

Şifa Merhemi, Sağlık İlacı, Katliam İlacı, Defans İlacı, Atak İlacı

Tong Hapı, Kemik Hapı, Ejderha Hapı, Beyaz Kaplan Ruhu,

Gelişmiş Sembol, Kaplumbağa Ruhu, Binek EXP Hapı, Anka Kuşu

Rozet Üretim Taşı, Kaval Taşı, Poli İncisi, Rozet Taşı, Dünya Rozeti

Kaval Hız Taşı, Gizli Sopa, Gizli Ejderha Taşı, Ejderha Tendonu

Yeşil Çekiç, Kristal, Pırlanta, Mavi Çekiç, Gizemli Kristal Taş

Rafine Taşı, Artıma Taşı, Güç Taşı, Ruh, Göktaşı, Geliştirme Taşı

Kuzey Kalbi, Kaçış Simgesi, Işık Sırrı, Ejderha Sırrı, Gizli Kitap

Yakut, Sarı Akik, Mavi Kristal, Jade, Beyaz İnci, Siyah Jade

Gizli Dokuz Kılıç, Mor Fındık Paketi, Süreli Bagua Paketi, Elmas

Süreli İç Gücü Paketi, Gizemli Amblem Paketi, Parlak Taş Paketi 1

Süreli Mix Hapı Paketi, Gelişim Paketi II ve III, Yer Sembolü

Gelişim Sembolü, Can, Katliam, Hayat Hapı, Hafiflik İlacı, Defans

Şehre Dönüş Kitabı, Cilalı Taş, Hafiflik İksiri, EXP Kartı, Görev Kartı…

 

 

“En ucuz Kung Fu Külçe Külçe fiyatları, MMİS GAMES’de ödeme yöntemine göre değişmez!”

 

 

Kung Fu Külçe Boss’ları Hangi Haritalarda Çıkar?

 

Büyük Harita          Küçük Harita         Kung Fu Külçe Boss’ları

Zafer Yolu               İzci Kampı              BOSS Bormos

Kurt Kapanı             Kurt Kapanı Alanı    BOSS Hırçın Kral

Derin Vadi               Derin Gizem           BOSS Ultio

Balıkçı Köyü            Balıkçı Arazisi         BOSS Nehir Canavarı

Tai Chi                    Şeftali Bahçesi        BOSS Lotus

Derin Tepe              Sır Zindanı             BOSS Themis

Cerasus Şavaşı       Mezarlık Yolu          BOSS Moğol Generali

Gizem Adası           Sessiz Sığınak        BOSS Ada Kralı

Güney Dağı            Güney Ormanı        BOSS Jaso

Güney Dağ Tepesi   Arka Dağlar           BOSS Moğol Savaşçısı

Oasis Games’in yeni oyunu KungFu, sizi yetenekli bir kungfu ustası olmaya davet ediyor. Herhangi bir yükleme yapmadan tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz oyunda farklı yeteneklere sahip 4 ayrı karakter mesleği, çok sayıda binek seçeneği ve zengin mühimmat arşivi bulunmakta.

Uzak doğu kültürünün tüm öğelerini içinde barındıran KungFu, dövüş sanatlarının yanı sıra meditasyon ve iç gücüne yönelik özellikleriyle de farklı bir oyun deneyimi sunmakta. Yapay zekaya sahip yaratılarla yaptığınız PvE savaşlarının yanı sıra gerçek oyunculara karşı PvP savaşları da yapabildiğiniz oyundaki meslekler ve özellikleri şu şekilde:

 

Shaolin

Shaolin asaları silah olarak kullanır, hem meditasyonunu geliştirerek kendine güç katar, hemde üstün bir kung fu yeteneğine sahiptir. Daha önce filmlerden veya romanlardan Shaolin Tapınağını ve oradaki rahiplerin kahramanlıklarını duymuşsunuzdur. İşte Shaolin’ler o tapınakta yetişmiş kimselerdir. Shaolin’ler KungFu’da savunmacı bir meslektir ancak saldırı gücü de kötü değildir. Sihirli savunma yada savunma fark etmez, Saholin hep farkını hissettirir.

 

Samuray

 

Samuraylar Shaolin’lerden farklıdırlar, Samuraylar geleneklerine çok sahip çıkan bir meslektir. Çok ünlü Kung Fu ustalarına sahiptirler. Uzak doğu dövüş sanatlarına ve geleneklerine göre kendilerini eğitirler. İç gücüne çok önem verdikleri için KungFu’da iç gücü denilince akla Samuraylar gelir. Gizemli güçler kullanarak saldırırlar.

 

Şaman

 


Şamanlar bir çok Asya efsanesinde yer alır, iç gücü konusunda üstündürler, ama Kung Fu’da da üstündürler. Şamanlara karşı zafer elde etmenin tek yolu rüzgârdan bile hızlı olabilmekten geçer. Bu yüzden KungFu’da Şamanlarla baş edebilmek çok zor bir iştir. Saldırısı en güçlü olan mesleklerden birisidir.

 

Tai Chi

 

Tai Chi’ler diğerlerinden daha farklıdır, uzak doğu geleneklerine bağlıdırlar, ancak Samuraylardan farkları kadın meslek olmalarıdır. İç gücü yönlendirmede biraz zorlanırlar, dış saldırı stiline daha uygundurlar. İç gücü orta sayılabilecek bir meslektir. KungFu’da ise daha gizemli anlamları barındıran bir meslek olarak dikkat çekerler. Bu yüzden bir çok üstün dövüşçü ustaya sahiptirler.

 

Copyright © 2014 Sitenin hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama ve alıntı yapılamaz !
Kullanıcı Sözleşmesi