Crossfire Üyelik Alma

1- Buraya kullanıcı adınızı giriniz. Bu ID oyuna girerken kullanacağınız ID'dir. Unutmamalısınız ve oyundayken diğer kişiler sizin bu ID'nizi görücek.
2- Oyuna girerken kullanacağınız şifreniz.
3- Aynı şifrenizi güvenlik açısından tekrar girmeniz gerekiyor.
4- E-mail adresiniz Hotmail olmaması tavsiyem.
5- Tekrar aynı e-mail adresiniz.
6- Cross Fire'nın forumunda mesajlaşırken kullanacağınız ID.
7- Buradaki seçeneği seçerseniz size doğum tarihinizi/cinsiyetinizi vs. soruyor. Kısacası gereksiz. Doldurmanıza gerek yok.
8- Şifrenizi unuttuğunuzda hatırlamanız için size bir soru sorulacak. Bu soruyu buradan seçebilirsiniz. Buna Gizli/Güvenlik Sorusu denir.
9- Güvenlik sorunuzun cevabı kesinlikle unutmamanız gerekmektedir. Bence şifreden daha önemli.
10- Sizin bot olup olmadığınızı denemek için bir önlem! Resimde bulunan 5 karakteri yazmanız isteniyor. Dikkatli bakın çünkü yazılar bozuk.
11- Z8Games'den e-mail yoluyla haber ve duyuruları almak istiyorsanız burdaki tiki işaretleyin Tabi e-mailinizin dolmasını istiyorsanız.
12- Son olarak "Kullanım Şartları" ve "Gizlilik Politikası"nı onayladığını belirtip butona tıklıyorsunuz ve e-mailinize onay maili geliyor, ordaki linke tıklayarak üyeliğinizi onaylayıp anında oyuna dalabilirsiniz.

Oyuna girdikten sonra ilk yapmaniz gereken oyunda kullanacağınız isminizi ve karakterinizi belirlemektir. İsim ve karakter 1 kez belirtilir değiştirmek için ZP alımı yapmanız gerekmektedir.ZP kullanarak isim ve karakter değişikliği yapabilirsiniz.

Eklenme: 06.04.2012

İzlenme: 633

Copyright © 2014 Sitenin hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama ve alıntı yapılamaz !
Kullanıcı Sözleşmesi